Dziś jest wtorek, 22.06.2021, imieniny Pauliny, Flawiusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Folwarczanie » Aktualności » PUDEŁKA ŻYCIA dla seniorów

PUDEŁKA ŻYCIA dla seniorów

DSC_0734

W niedzielę 17 Czerwca w Kościele Parafialnym pod wezwania św. Stanisława i Mikołaja w Malanowie, po mszach świętych o godzinie 8:00; 10:20; 12:00 i 16:00 Stowarzyszenie Folwarczanie realizowali projekt „Na folwarku zdrowo i bezpiecznie”.

W ramach projektu osobom po 60-roku życia, niepełnosprawnym oraz samotnym  mieszkańcom naszej gminy rozdawano "Pudełka Życia".

W akcji rozdawania pudełek Folwarczan wspierała również Drużyna Staroharcerska „ISKRY”, której bardzo dziękujemy za pomoc.

Pudełka Życia można było otrzymać również w dniu 24.06.2018 r. W kaplicy parafialnej  Dziadowicach wierni po mszy świętej mieli okazję pobrać "Pudełka Życia".

Dla przypomnienia – „Pudełko Życia” to pojemnik w którym znajdują się karty informacyjna –  dotycząca stanu zdrowia osoby, oraz informacja o tym, kogo należy powiadomić w razie nagłych problemów ze zdrowiem. Takie PUDEŁKO z wypełnioną kartą umieszcza się w lodówce, którą oznacza się specjalną naklejką.

  "Pudełka życia w dalszym ciągu dostępne są w Ośrodku Zdrowia w Malanowie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i w siedzibie Stowarzyszenia Folwarczanie.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów

Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Materiał opracowany przez Stowarzyszenie Folwarczanie

                                                      Logo                           

                                                                                            

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi,

Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.2: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność,

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

B.K.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności