Dziś jest wtorek, 22.06.2021, imieniny Pauliny, Flawiusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Folwarczanie » Aktualności » Ferie na Folwarku 2020

Ferie na Folwarku 2020

DSC_0892

Jak co roku i tym razem w dniach 3 i 4 lutego Sołectwo Dziadowice-Folwark wraz ze Stowarzyszeniem „Folwarczanie” przy współudziale Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie zadbało o zorganizowanie dla naszych milusińskich ciekawych zajęć podczas trwających ferii zimowych.

Pierwszy dzień ferii upłynął głównie pod znakiem sportowych zmagań i rywalizacji. Organizacji tego dnia podjął się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie, przygotowując i organizując masę ciekawych gier i zabaw. Tenis stołowy, gra w piłkarzyki oraz rzucanie lotkami do tarczy to tylko niektóre z dyscyplin, których zwycięzcy zostali nagrodzeni triumfalnymi pucharami. Stosowne odznaczenia otrzymały również dzieci biorące udział w zajęciach. Po zmaganiach dzieci otrzymały pizze i zapiekanki oraz pyszne gofry z bitą śmietaną i owocami oraz napoje.

Drugi dzień upłynął naszym pociechom na wspólnym oglądaniu bajek, rozwiązywaniu kalamburów i zabaw ręcznych. Atmosferę iście kinową oprócz dużego ekranu i wyświetlanych na nim bajkom zapewniały również serwowany popcorn i soczki oraz mnóstwo pysznych słodkości i hot-dogi dla uczestników zabaw.

Wszyscy licznie przybyli uczestnicy zorganizowanych zajęć oprócz pamiątkowych medali czy pucharów otrzymali też posiłek regeneracyjny po aktywnie spędzonym dniu oraz masę niezliczonych pączków i słodyczy, pizze i zapiekanki, które otrzymaliśmy od naszych sponsorów – Państwa Ogrodowczyków oraz Państwa Kubackich – którym to po raz kolejny jesteśmy wdzięczni za wielką pomoc!

Nas jako organizatorów oprócz radości i uśmiechu wszystkich dzieci, zachwycił również fakt, iż zorganizowane po raz kolejny zajęcia cieszą się coraz większą popularnością i uczestniczą w nich również dzieci z poza naszego regionu. Zatem wniosek jest jeden – warto organizować takie inicjatywy.

Jeszcze raz dziękujemy współorganizatorom za pomoc oraz  wiernym sponsorom za okazane serce. 

Widzimy się na kolejnych zabawach tym razem na Dniu Dziecka.

 

B.K.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności