Dziś jest wtorek, 22.06.2021, imieniny Pauliny, Flawiusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Folwarczanie » Aktualności » Wyjazd do Ciechocinka

Wyjazd do Ciechocinka

DSC_0811

Stowarzyszenie Folwarczanie realizując projekt pt. "Na Folwarku zdrowo i bezpiecznie" było organizatorem jednodniowego wyjazdu rekreacyjno - zdrowotnego do uzdrowiska Ciechocinek. W ramach wycieczki uczestnicy skorzystali z właściwości leczniczych tężni i grot solankowych. Zwiedzili muzeum "Warzelnia Soli"  Ciechocinek to uzdrowisko pełne atrakcji więc uczestnicy zwiedzali najważniejsze obiekty uzdrowiska poruszając się meleksami, spacerując i odpoczywając w parku zdrojowym podziwiali dywany kwiatowe i fontanny. W ramach projektu dla uczestników wycieczki zapewniony został posiłek, opłacone bilety wstępu na najważniejsze atrakcje oraz kamizelki odblaskowe i napoje chłodzące. 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów

Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Materiał opracowany przez Stowarzyszenie Folwarczanie w ramach projektu "Na folwarku zdrowo i bezpiecznie" realizowana w ramach projektu grantowego " Oferta usług na rzecz włączenia społecznego osób zależnych" Lokarnej Grupy Działania Turkowska Unia Rzwoju - T.U.R.

                                                      Logo                           

                                                                                            

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi,

Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.2: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność,

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

B.K.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności