Dziś jest środa, 17.10.2018, imieniny Małgorzaty, Ryszarda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Folwarczanie » Aktualności » Folwarczanie na biegach z okazji 675 lecia nadania praw miejskich miastu Turek.

Folwarczanie na biegach z okazji 675 lecia nadania praw miejskich miastu Turek.

Folwarczanie na biegach z okazji 675 lecia nadania praw miejskich miastu Turek.

 Członkowie Stowarzyszenia Folwarczanie wzięli udział w niedzielnych obchodach 675 lecia nadania praw miejskich miastu Turek.

 

W biegu mającym uczcić rocznice tłumnie stawiali się mieszkańcy Turku aby przebiec lub przespacerować wyznaczoną w parku trasą mającą 1 km. Założeniem organizatora czyli Klubu Biegacza Maraton Turek było przebiegnięcie 675 kilometrów, które sumowały się wkładem poszczególnych uczestników. W zabawie wzięło udział prawie 800 uczestników i w sumie przebiegli oni prawie 3000 km ! W festynie zorganizowanym w parku im. Żerminy Składkowskiej wzięli udział członkowie naszego stowarzyszenia- część biegała, część spacerowała z wózkiem, €“a w nim najmłodszy uczestnik - Franek…wszyscy świetni e się bawili. Gratulujemy Klubowi Biegacza Maraton Turek świetnie zorganizowanej imprezy i czekamy na kolejne-  nasze stowarzyszenie chętnie podejmie współpracę.

BK


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności