Dziś jest piątek, 19.07.2019, imieniny Alfreda, Wincentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Folwarczanie » Aktualności » Ciechocinek pełen atrakcji

Ciechocinek pełen atrakcji

Ciechocinek pełen atrakcji

Członkowie Stowarzyszenia Folwarczanie i osoby chętne mogły skorzystać z jednodniowej wycieczki do znanego uzdrowiska jakim jest Ciechocinek. Korzystając z walorów uzdrowiskowych, spacerując wzdłuż tężni, relaksując się w inhalatorium  w Grocie solankowej. Warto tutaj dodać, iż  Grota solankowa to naturalne inhalatorium wewnątrz tężni  - jedyne w Polsce, zaś sama tężnia to największy tego typu obiekt w Europie.

Ciechocinek to uzdrowisko pełne atrakcji więc zwiedzaliśmy najważniejsze obiekty decydując się na przejażdżkę meleksami :-) Spacerując po parku podziwialiśmy piękne kobierce kwiatowe, fontanny - Jaś i Małgosia, czy słynny Grzybek.

Wisienką na torcie dla każdego był  koncert pt. "Piosenka przypomni Ci ...". Znane i lubiane przeboje  w wykonaniu Jacka Szyłkowskiego. Koncert odbył się w Muszli Koncertowej przy Parku Tężniowym

 Dziękujemy  za wspaniałą wycieczkę po Ciechocinku oraz za  wspólnie spędzony czas. To był  udany wyjazd - na pewno niejedna osoba skorzysta i wróci ...

Projekt współfinansowany przez Gminę Malanów w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Wysokość dofinansowania: 1 000 zł.  

 

 

                                                                                                                            B.K


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności